Opakowania

Opakowania z płyt kanalikowych: pudła z możliwością sztaplowania, pudła składane, kratownice, osłonki transportowe, przekładki, pudła do transportu elektroniki, pojemniki

Czytaj więcej

Płyty kanalikowe

Firma Plastkarton jest producentem polipropylenowych płyt kanalikowych. Płyty kanalikowe są stosowane w przemyśle motoryzacyjnym do transportu części samochodowych.

Czytaj więcej

Przekładki

Z produkowanych przez naszą firmę płyt kanalikowych wytwarzane są również tzw. przekładki.

Czytaj więcej

Compoudy

Compoudy – specjalistyczne surowce oraz dodatki poprawiające parametry wyrobów z tworzyw sztucznych. Poprawiające elastyczność tworzyw, zwiększające wytrzymałość na pękanie, prądoprzewodnie.

Czytaj więcej

O firmie

foto2Mimo niedługiego stażu na rynku firma może się poszczycić jedną z najlepszych jakościowo produkcji płyt komorowych na rynku . Dzisiejszy status zawdzięczamy nowoczesnej linii produkcyjnej oraz wysoko wykwalifikowanej kadrze z ogromnym doświadczeniem w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych, a zwłaszcza wytwarzania płyt komorowych oraz litych. Dzięki tym walorom jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość oraz zaspokoić wysokie wymagania klientów w tym zakresie. Nasze doświadczenie pozwala zaprojektować i wykonać płyty oraz wszelkie opakowania zgodnie z wymaganiem klienta.

 

Ambicją firmy jest sprostać wymaganiom rynku, konkurencji oraz wytwarzać płyty najlepsze na rynku polskim oraz zagranicznym. Dzięki wdrożeniu nowoczesnych systemów zarządzania oraz wysokim kwalifikacjom operatorów urządzeń czas oczekiwania na realizację zamówienia skraca się do minimum, spełniając oczekiwania klientów.

 

Polityka firmy zakłada ciągłą redukcję kosztów. W związku z tym ceny wyrobów gotowych oferowane klientom są adekwatne do warunków panujących na rynku i z pewnością zadowolą najbardziej wymagających klientów.

 

foto1Wysoka kultura techniczna, wykorzystywanie do produkcji urządzeń o najwyższym standardzie, jak również umiejętność samodzielnej budowy urządzeń niszowych bezpośrednio pod specyficzne zamówienia, zapewnia klientowi otrzymanie wyrobu zgodnego z oczekiwaniami o najwyższej jakości.

 

Dzięki ogromnemu doświadczeniu do produkcji wyrobów dobierane są optymalne surowce oraz dodatki, dzięki czemu produkt uzyskuje optymalną i racjonalną cenę. Współpraca z nami z pewnością będzie dla Państwa owocna i przyniesie wiele korzyści.

 

Zapraszamy Państwa do współpracy.

 

Wszelkie parwa zastrzeżone © 2014 Plastkarton | Wykonanie: Strony WWW PROPERART